F1 profilis

galandimo diskai, abrazyvai

Tiesaus profilio galandimo, šlifavimo, abrazyviniai diskai.  Plokščiam šlifavimui, apvaliam, becentriam šlifavimui, įrankių, obliavimo peilių, pjovimo peilių, štampų, variklio blokų, variklio galvučių, smagračių, formų ir kitų priemonių šlifavimui ar galandimui. Diskai su vulkanito (gumos , modifikuoti kaučiuko) rišančiąja skirti poliravimui, valymui, užvartų nuėmimui, nukreipimui (lydintieji), galandimui ir šlifavimui .

Įvairioms medžiagoms nuo minkštos iki kietos, nuo plastmasių iki kietmetalio. Pasikonsultuodami su atstovaujamų gamyklų technologais, sėkmingai, ne vienam klientui,  parinkome analogus šiems įrankių gamintojams: Luga abrasiv, Norton, Saint-Gobain, Tyrolit


KERAMIKOS RIŠANČIOJI


F1 profilis, tiesūs diskai keramikos rišančioji. Vienas universaliausių ir dažniausiai naudojamų profilių. Pozicijas, kurių nėra standartinėje programoje, galime pagaminti pagal jūsų poreikius, reikalavimus arba parenkant analogą, pagal vartojamus šiuo metu.


ORGANINĖ RIŠANČIOJI (BAKELITAS)


 F1 profilis, tiesūs diskai organinė rišančioji (bakelitas), gali būti sustiprinti anglies pluošto įdėklais arba anglies plaušo siūlais. Dažniausiai naudojami, kur galandama ir šlifuojama su didesniu spaudimu ir kur reikalingas itin efektyvus šlifavimas. Taip pat ir labai kietų medžiagų šlifavimui. Pozicijas, kurių nėra standartinėje programoje, galime pagaminti pagal jūsų poreikius, reikalavimus arba parenkant analogą, pagal vartojamus šiuo metu.


GUMOS (VULKANITO, MODIFIKUOTO KAUČIUKO) RIŠANČIOJI


F1 profilis, tiesūs diskai gumos/elastinga rišančiąja. Ankščiau vulkanitu vadino, bet nustačius, kad jis išskiria kenksmingas medžigas dirbant, buvo uždraustas (kai kur dar ne). Daugumoje šalių pakeistas modifikuotu kaučiuku ar kita sintetine, nekenksminga medžiaga. Naudojami poliraviui, šlifavimui, galandimui, profiliavimui, nukalkinimui, oksidų valymui, užvartų numėmimui, poliravimui, užbaigimui, matinio paviršiaus darymui. Kaip kreipiantieji diskai becentrio šlifavimo staklėse, tinka į daugomos gamintojų, įskaitant Napomar, Cincinnati, Mikrosa, Tos, Jotes, Nomoco, Landis, Bryant, Norton.

Galimas grūdėtumas nuo F24 iki F800

Abrazyvinė medžiaga  - aliuminio oksidas arba silicio karbidas

Išorinis diametras nuo 50 mm iki 406 mm

Storis nuo 10 mm iki 300 mm

Vidinė kiaurymė nuo 6 mm iki 280 mm

Itin greitas gamybos ir pristatymo terminas (apie 15 dienų)

Vulkanitiniai, guminiai diskai

 


Abrazyvinės medžiagos

Aliuminio oksidas (sintetinis korundas) - Al2O3

Aliuminio oksidas yra dažniausiai naudojama abrazyvinė medžiaga.
Jis gaunamas elektrinėse krosnyse lydant boksitą arba aliuminio oksidą, esant aukštesnėje nei  2000ºC.

1A - normalus aliuminio oksidas (rudas)
Gaminamas iš boksito. Sudėtyje yra 96% Al2O3 ~ 3% titano dioksido (TiO2) ir 1-2% kitų priedų.
Tai atspariausias sintetinis korundas pasižymintis itin dideliu elastingumu (tamprumu).  Naudojamas mažai legiruotų plienų pjovimui ir grubiam šlifavimui, nerūdijančiam plienui, ketui, ypač reikalinga pašalinti didelius medžiagos kiekius.

8A - aliuminio oksidas (baltas)
Gaminamas iš gryno aliuminio oksido. Tai švariausias sintetinis korundas, kuriame yra daugiau kaip 90% Al2O3. Jis pasižymi dideliu kietumu ir trapumu. Naudojamas tiksliam šlifavimui, pvz. paviršiaus ir cilindrinis šlifavimui, pjovimo įrankių galandimui.

9A - chromo aliuminio oksidas (rožinis)
Gaminamas iš aliuminio oksido, pridedant iki kelių procentų chromo oksido. Pasižymi kietumu ir didesniu stiprumu, lyginant su baltu aliuminio oksidu. Naudojamas tiksliam stipriai legiruotų plienų šlifavimui ir pjovimo įrankių galandimui.

ZrA - cirkonio aliuminio oksidas
Gaminamas iš aliuminio oksido arba boksito, pridedant cirkonio dioksido. Jis pasižymi didžiausiu mikrokietumu ir mechaniniu stiprumu tarp kitų aloksitų. Naudojamas labai efektyviam ketaus šlifavimui, plieninių pusgaminių šlifavimui dideliu spaudimu.


Silicio karbidas (karborundas) - SiC.

gaminamas iš ypač gryno ir švaraus kvarcinio smėlio su naftos koksu varžinėse krosnyse sintezės būdu. Antra pagal kietumą medžiaga po deimanto.

2C – Žalias silicio karbidas
Ypač grynas silicio karbidas  yra žalias ir min. turi  99% SiC. Naudojamas kietmetalių, keramikos, akmens šlifavimui, įrankių su kietmetalio polokštelėmis galandimui.

1C - juodas silicio karbidas
Sudėtyje yra 98% ir daugiau SiC bei priedų. Panašiai kaip ir 99C, jis naudojamas kietmetalių, keramikos dirbinių, betono, akmens, šlifuotų karbidų, keraminių medžiagų, betono, akmens, grubiam liejinių šlifavimui pagamintų iš kieto ir trapaus baltojo ketaus taip pat ir betono, akmens bei balto ketaus pjaustymui.