F7 profilis

F7 profilio galandimo, šlifavimo, abrazyviniai diskai.

Plokščiam šlifavimui, apvaliam šlifavimui, įrankių, obliavimo peilių, pjovimo peilių, štampų, variklio blokų, variklio galvučių, smagračių, formų ir kitų priemonių šlifavimui ar galandimui

Pasikonsultuodami su atstovaujamų gamyklų technologais, sėkmingai, ne vienam klientui,  parinkome analogus šiems įrankių gamintojams: Luga abrasiv, Norton, Saint-Gobain, Tyrolit


KERAMIKOS RIŠANČIOJI


F7 profilis, abi disko pusės su išėma, keramikos rišančioji. Pozicijas, kurių nėra standartinėje programoje, galime pagaminti pagal jūsų poreikius, reikalavimus arba parenkant analogą, pagal vartojamus šiuo metu. 


Abrazyvinės medžiagos

Aliuminio oksidas (sintetinis korundas) - Al2O3

Aliuminio oksidas yra dažniausiai naudojama abrazyvinė medžiaga.
Jis gaunamas elektrinėse krosnyse lydant boksitą arba aliuminio oksidą, esant aukštesnėje nei  2000ºC.

1A - normalus aliuminio oksidas (rudas)
Gaminamas iš boksito. Sudėtyje yra 96% Al2O3 ~ 3% titano dioksido (TiO2) ir 1-2% kitų priedų.
Tai atspariausias sintetinis korundas pasižymintis itin dideliu elastingumu (tamprumu).  Naudojamas mažai legiruotų plienų pjovimui ir grubiam šlifavimui, nerūdijančiam plienui, ketui, ypač reikalinga pašalinti didelius medžiagos kiekius.

8A - aliuminio oksidas (baltas)
Gaminamas iš gryno aliuminio oksido. Tai švariausias sintetinis korundas, kuriame yra daugiau kaip 90% Al2O3. Jis pasižymi dideliu kietumu ir trapumu. Naudojamas tiksliam šlifavimui, pvz. paviršiaus ir cilindrinis šlifavimui, pjovimo įrankių galandimui.

9A - chromo aliuminio oksidas (rožinis)
Gaminamas iš aliuminio oksido, pridedant iki kelių procentų chromo oksido. Pasižymi kietumu ir didesniu stiprumu, lyginant su baltu aliuminio oksidu. Naudojamas tiksliam stipriai legiruotų plienų šlifavimui ir pjovimo įrankių galandimui.

ZrA - cirkonio aliuminio oksidas
Gaminamas iš aliuminio oksido arba boksito, pridedant cirkonio dioksido. Jis pasižymi didžiausiu mikrokietumu ir mechaniniu stiprumu tarp kitų aloksitų. Naudojamas labai efektyviam ketaus šlifavimui, plieninių pusgaminių šlifavimui dideliu spaudimu.


Silicio karbidas (karborundas) - SiC.

gaminamas iš ypač gryno ir švaraus kvarcinio smėlio su naftos koksu varžinėse krosnyse sintezės būdu. Antra pagal kietumą medžiaga po deimanto.

2C – Žalias silicio karbidas
Ypač grynas silicio karbidas  yra žalias ir min. turi  99% SiC. Naudojamas kietmetalių, keramikos, akmens šlifavimui, įrankių su kietmetalio polokštelėmis galandimui.

1C - juodas silicio karbidas
Sudėtyje yra 98% ir daugiau SiC bei priedų. Panašiai kaip ir 99C, jis naudojamas kietmetalių, keramikos dirbinių, betono, akmens, šlifuotų karbidų, keraminių medžiagų, betono, akmens, grubiam liejinių šlifavimui pagamintų iš kieto ir trapaus baltojo ketaus taip pat ir betono, akmens bei balto ketaus pjaustymui.